Stomatologia pod narkozą Pruszków


Pacjentom, którzy ze względu na niemiłe wspomnienia związane z leczeniem stomatologicznym w przeszłości czy też szczególnie wrażliwym na ból zębów proponujemy przeprowadzanie zabiegów w znieczuleniu ogólnym (sedacji).

Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym

Bezpieczne, znane już od wielu lat znieczulenie pozwala Pacjentowi w komfortowych warunkach spędzić czas na fotelu stomatologicznym i nie bać się bólu, a dodatkowo, w wielu przypadkach, pozwala na wykonanie wszystkich koniecznych zabiegów w czasie jednej wizyty. Pacjent zawsze jest przygotowany do zabiegu w narkozie. Lekarz stomatolog informuje o leczeniu, jakie musi być wykonane i co trzeba zrobić z danym zębem. Lekarz anestezjolog natomiast przeprowadza wywiad i dobiera odpowiedni sposób znieczulenia dla danego Pacjenta. Ponadto, podczas trwania zabiegu czuwa nad podopiecznym, aż do momentu gdy ten może bezpiecznie opuścić gabinet.


Zobacz także:
Stomatologia – czytaj więcej
Ortodoncja – czytaj więcej
Zabiegi w znieczuleniu – czytaj więcej
Protetyka – czytaj więcej
Wybielanie zębów – czytaj więcej
Implanty, licówki – czytaj więcej

free consultation

Having healthy teeth, gums and tongue is one of the pillars of wellbeing. Visit either of our dentists for a first free consultation to determine which oral health help you need!