Doświadczenie i profesjonalizm

ORTODONTA PRUSZKÓW

Stałe aparaty standardowe są znane już od wielu lat, jednakże wychodząc naprzeciw wymaganiom i wygodzie naszych pacjentów chcemy zachęcić Państwa do stosowania aparatów ortodontycznych nowej generacji, tzw. aparatów samoligaturujących.

Oferujemy pomoc wszystkim Pacjentom z nieprawidłowościami i wadami zgryzu. Leczeniu ortodontycznemu może poddać się każdy bez względu na wiek. Proponujemy aparaty ruchome dla dzieci, a także dla pacjentów, u których nie ma możliwości, bądź konieczności zastosowania aparatu stałego. Dla pozostałych pacjentów oferujemy leczenie przy wykorzystaniu stałych aparatów ortodontycznych.

Aparaty ortodontyczne – ortodonta Pruszków

Wspieramy rodzinne leczenie. Wiemy, że leczenie ortodontyczne to spory wydatek i niejednokrotnie, pomimo takiej potrzeby, decydujemy się np. na leczenie ortodontyczne tylko jednego dziecka, a leczenie innych osób odkładamy w czasie. Z myślą o rodzinach postanowiliśmy utworzyć pakiet rodzinny oraz specjalne warunki dla członków rodziny, którzy zdecydują się na leczenie wspólnie, w tym samym czasie. Twoje dziecko leczy się ortodontycznie, a Ty ciągle zwlekasz z korektą uzębienia ze względu na koszty? Masz dzieci, które wymagają leczenia? Już nie musisz odkładać tego w czasie i ustalać priorytetów kto pwoinien rozpocząć leczenie. Od teraz leczymy ortodontycznie całe rodziny, oferując im promocyjne ceny.

Jesteście zainteresowani? W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu – zaproponujemy harmonogram leczenia oraz ceny za pakiet rodzinny.

APARATY STAŁE SAMOLIGATURUJĄCE

Najbardziej zaawansowane technologicznie aparaty ortodontyczne, które dają wiele korzyści dla Pacjenta. Jedną z najważniejszych jest możliwość prostowania łuków bez usuwania zębów, ponieważ nie chodzi tylko o idealne ustawienie, ale też o utrzymanie efektu leczenia już po jego zakończeniu. W systemie bezligaturowym stosuje się specjalnie szerokie kształty łuków, by móc poszerzyć łuk zębowy, dzięki czemu robi się miejsce dla zębów spoza łuku. Rozszerzanie nie może jednak być większe, niż pozwala na to granica fizjologiczna wyznaczona przez budowę kości. To lekarz prowadzący decyduje na ile można rozszerzyć łuki i ewentualnie, jeśli to konieczne, podejmuje decyzję o usunięciu zęba.

Tani ortodonta Pruszków

Czy można wykonywać skaling podczas noszenia aparatu ortodontycznego? Można, a nawet trzeba! Wiadomo, że podczas noszenia aparatu utrudnione jest dotarcie szczoteczką, czy czyścikiem ortodontycznym w każdy zakamarek. Dodatkowo zęby stale się przesuwają, co powoduje odsłanianie wcześniej zasłoniętych fragmentów zębów lub odwrotnie – zęby zbliżają się do siebie. To z kolei może powodować, że pewne miejsca stają się (chwilowo) bardziej podatne na odkładanie się kamienia niż wcześniej. Pamiętajcie aby dbać o swój zdrowy uśmiech