Usługi

Stomatologia dziecięca
W trosce o naszych najmłodszych Pacjentów, a zwłaszcza tych, którzy swoją pierwszą wizytę u stomatologa przeżyją właśnie w naszym gabinecie przygotowaliśmy się tak, aby ich nie wystraszyć.
Stomatologia
Leczenie próchnicy zębów oraz profilaktyka: leczenie ubytków próchnicowych, leczenie chorób miazgi znane wszystkim jako leczenie kanałowe, usuwanie osadu i kamienia nazębnego.
Ortodoncja
Proponujemy aparaty ruchome dla dzieci, a także dla pacjentów, u których nie ma możliwości, bądź konieczności zastosowania aparatu stałego. Dla pozostałych pacjentów oferujemy leczenie przy wykorzystaniu stałych aparatów ortodontycznych.
Protetyka
Uzupełnienia braków całkowitych, bądź częściowych. Protezy osiadające i szkieletowe. Indywidualny, szczegółowy pomiar, który sprawi, że z nowym uśmiechem poczujesz się naprawdę pewnie.
Znieczulenia
Gabinet dysponuje nowoczesnymi środkami znieczulającymi, dzięki którym bardzo szybko i bezpiecznie odzyskasz piękny uśmiech. Oferujemy znieczulenia miejscowe, jak i zabiegi w narkozie.
Narkoza
Pacjentom, którzy ze względu na niemiłe wspomnienia związane z leczeniem stomatologicznym w przeszłości czy też szczególnie wrażliwym na ból zębów proponujemy przeprowadzanie zabiegów w znieczuleniu ogólnym (sedacji).