Wybielanie zębów

Gabinet Citymed oferuje profesjonalne wybielanie zębów za pomocą preparatu Opalescence Boost. To doskonałe rozwiązanie dla zabieganych osób, które marzą o uzyskaniu śnieżnobiałego uśmiechu w krótkim czasie.

stomatolog dziecięcy pruszków
Stomatologia dziecięca

W trosce o naszych najmłodszych Pacjentów, a zwłaszcza tych, którzy swoją pierwszą wizytę u stomatologa przeżyją właśnie w naszym gabinecie przygotowaliśmy się tak, aby ich nie wystraszyć.

Stomatologia

Leczenie próchnicy zębów oraz profilaktyka: leczenie ubytków próchnicowych, leczenie chorób miazgi znane wszystkim jako leczenie kanałowe, usuwanie osadu i kamienia nazębnego.

ortodonta pruszków
Ortodoncja

Proponujemy aparaty ruchome dla dzieci, a także dla pacjentów, u których nie ma możliwości, bądź konieczności zastosowania aparatu stałego. Dla pozostałych pacjentów oferujemy leczenie przy wykorzystaniu stałych aparatów ortodontycznych.

protetyka pruszków
Protetyka

Uzupełnienia braków całkowitych, bądź częściowych. Protezy osiadające i szkieletowe. Indywidualny, szczegółowy pomiar, który sprawi, że z nowym uśmiechem poczujesz się naprawdę pewnie.

znieczulenie dentystyczne pruszków
Znieczulenia

Gabinet dysponuje nowoczesnymi środkami znieczulającymi, dzięki którym bardzo szybko i bezpiecznie odzyskasz piękny uśmiech. Oferujemy znieczulenia miejscowe, jak i zabiegi w narkozie.