Piękny i zadbany uśmiech to dziś nie tylko oznaka statusu, ale przede wszystkim zdrowia. Niestety, wraz z wiekiem, na skutek różnych czynników, nasze zęby nie są już tak białe. Stosowanie preparatów drogeryjnych i próba wybielenia zębów na własną rękę nie przyniesie nigdy tak dobrych efektów jak profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Poza tym wiąże się z ryzykiem uszkodzenia zębów na skutek stosowania niesprawdzonych preparatów.

Wybielanie zębów Pruszków

Dziś, dzięki rozwojowi branży oraz nieustannym badaniom, gabinety dentystyczne są w stanie zaoferować różne metody oraz techniki wybielania zębów, które gwarantują spektakularny efekt. Mowa o laserowym wybielaniu, nakładkach oraz specjalnych aparatach, które są w stu procentach sprawdzone, a co najważniejsze – bezpieczne dla naszego zdrowia.

Gabinet Citymed oferuje profesjonalne wybielanie zębów za pomocą preparatu Opalescence Boost. To doskonałe rozwiązanie dla zabieganych osób, które marzą o uzyskaniu śnieżnobiałego uśmiechu w krótkim czasie. Wybielanie preparatem Opalescence Boost tak naprawdę sprowadza się do jednej wizyty w gabinecie. To szybki i bezpieczny zabieg, bez użycia nakładek.

Wybielanie zębów cena Pruszków

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów i ciesz się pięknym, białym uśmiechem. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zobacz także:
Stomatologia – czytaj więcej
Ortodoncja – czytaj więcej
Zabiegi w znieczuleniu – czytaj więcej
Zabiegi w narkozie – czytaj więcej
Protetyka – czytaj więcej
Wybielanie zębów – czytaj więcej
Implanty, licówki – czytaj więcej