Oferujemy pomoc wszystkim Pacjentom z nieprawidłowościami i wadami zgryzu. Leczeniu ortodontycznemu może poddać się każdy bez względu na wiek. Proponujemy aparaty ruchome dla dzieci, a także dla pacjentów, u których nie ma możliwości, bądź konieczności zastosowania aparatu stałego. Dla pozostałych pacjentów oferujemy leczenie przy wykorzystaniu stałych aparatów ortodontycznych.

Stałe aparaty standardowe są znane już od wielu lat, jednakże wychodząc naprzeciw wymaganiom i wygodzie naszych pacjentów chcemy zachęcić Państwa do stosowania aparatów ortodontycznych nowej generacji, tzw. aparatów samoligaturujących.

Ortodonta Pruszków

Wspieramy rodzinne leczenie. Wiemy, że leczenie ortodontyczne to spory wydatek i niejednokrotnie, pomimo takiej potrzeby, decydujemy się np. na leczenie ortodontyczne tylko jednego dziecka, a leczenie innych osób odkładamy w czasie. Z myślą o rodzinach postanowiliśmy utworzyć pakiet rodzinny oraz specjalne warunki dla członków rodziny, którzy zdecydują się na leczenie wspólnie, w tym samym czasie. Twoje dziecko leczy się ortodontycznie, a Ty ciągle zwlekasz z korektą uzębienia ze względu na koszty? Masz dzieci, które wymagają leczenia? Już nie musisz odkładać tego w czasie i ustalać priorytetów kto pwoinien rozpocząć leczenie. Od teraz leczymy ortodontycznie całe rodziny, oferując im promocyjne ceny.

Jesteście zainteresowani? W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu – zaproponujemy harmonogram leczenia oraz ceny za pakiet rodzinny.

Aparaty stałe samoligaturujące

Najbardziej zaawansowane technologicznie aparaty ortodontyczne, które dają wiele korzyści dla Pacjenta. Jedną z najważniejszych jest możliwość prostowania łuków bez usuwania zębów, ponieważ nie chodzi tylko o idealne ustawienie, ale też o utrzymanie efektu leczenia już po jego zakończeniu. W systemie bezligaturowym stosuje się specjalnie szerokie kształty łuków, by móc poszerzyć łuk zębowy, dzięki czemu robi się miejsce dla zębów spoza łuku. Rozszerzanie nie może jednak być większe, niż pozwala na to granica fizjologiczna wyznaczona przez budowę kości. To lekarz prowadzący decyduje na ile można rozszerzyć łuki i ewentualnie, jeśli to konieczne, podejmuje decyzję o usunięciu zęba.

>

Ortodonta Pruszków prywatnie

Aparaty samoligaturujące mają także dodatkowe zalety, które przekonują pacjentów, aby zdecydowali się na leczenie właśnie tymi aparatami: skrócony czas leczenia, rzadsze wizyty kontrolne, dużo mniejszy, niż przy standardowych aparatach dyskomfort podczas noszenia aparatu, a także możliwość utrzymania lepszej higieny jamy ustnej.


Aparat ortodontyczny Pruszków

Rodzaje aparatów ortodontycznych na których pracujemy:
– Aparat ortodontyczny zwykły
– Aparat ortodontyczny samoligaturujący
– Aparat ortodontyczny kosmetyczny samoligaturujący

Od czego zacząć? Dzielą Cię trzy kroki do pięknego uśmiechu. 😁👇
Pierwszy krok?
Konsultacja, na takiej wizycie lekarz oceni naszą wadę zgryzu, dowiemy się też jaki jest sugerowany dobór aparatu.
Krok drugi?
Kierujemy pacjenta na zdjęcia, cefalometryczne i pantomograficzne.
Krok trzeci?
Pobieramy wyciski na modele ortodontyczne i umawiamy dzień założenia aparatu.
Ile czasu i jak długo?
Efekty leczenia są bardzo indywidualne, zależy to od wieku,wady,predyspozycji oraz warunków.
Często efekty leczenia widoczne są już po 3-6 ms..
Okres leczenia, od 1 roku do 3 lat.
Zapraszamy na wizytę konsultacyjną

Zobacz także:
Stomatologia – czytaj więcej
Ortodoncja – czytaj więcej
Zabiegi w znieczuleniu – czytaj więcej
Zabiegi w narkozie – czytaj więcej
Protetyka – czytaj więcej
Wybielanie zębów – czytaj więcej
Implanty, licówki – czytaj więcej